OG Default Members (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Group
ps: ګروپ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Mail
ps: بریښنالیک
