OG Default Members (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Username
se: Geavahannamma

en: Cancel
se: Hilggo

en: Save
se: Vurke

en: Mail
se: E-boasta
