OG Default Members (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Group
te: సమూహం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Mail
te: మెయిల్
