OG Default Members (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Save
th: บันทึก
