OG Default Members (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Group
az: Qrup

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Save
az: Saxla
