OG Default Members (7.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Group
oc: Grop

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Mail
oc: Corrièrs electronic
