OG Default Members (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Group
sv: Grupp

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Save
sv: Spara

en: Mail
sv: E-post

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: Add member
sv: Lägg till medlem

en: Find and manage group members.
sv: Hitta och hantera gruppmedlemmar.
