OG Default Members (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Group
tr: Grup

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Cancel
tr: İptal

en: Remove
tr: Kaldır

en: Save
tr: Kaydet

en: Mail
tr: Posta
