OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Register
ar: التسجيل

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Upload
ar: رفع

en: Read only
ar: للقراءة فقط

en: Synchronize
ar: تزامن
