OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: enabled
cs: zapnuto

en: Register
cs: Registrovat

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: disabled
cs: vypnuto

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Upload
cs: Nahrát

en: help page
cs: stránka nápovědy

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Read only
cs: Jen pro čtení

en: Synchronize
cs: Synchronizovat
