OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: enabled
et: lubatud

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: disabled
et: keelatud

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: help page
et: abi leht

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Read only
et: Ainult lugemisõigus

en: Synchronize
et: Sünkroniseeri
