OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: enabled
gl: activado

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: disabled
gl: desactivado

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Upload
gl: Subir

en: help page
gl: páxina de axuda

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Read only
gl: Só lectura
