OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: disabled
hu: tiltott

en: Disable
hu: Letiltás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Upload
hu: Feltöltés

en: help page
hu: Súgó

en: File type
hu: Fájltípus

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Read only
hu: Csak olvasható

en: Synchronize
hu: Összehangolás
