OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: enabled
id: hidup

en: Register
id: Daftar

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Organic groups
id: Kelompok organik

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Upload
id: Unggah

en: help page
id: halaman bantuan

en: File type
id: Tipe berkas

en: Read only
id: Baca saja

en: Synchronize
id: Singkronkan
