OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: enabled
is: virkt

en: Register
is: Nýskráning

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: disabled
is: óvirkt

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Read only
is: Ritvarið
