OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: enabled
ja: 有効

en: Register
ja: 登録

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: disabled
ja: 無効

en: Disable
ja: 無効

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Reset
ja: リセット

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Upload
ja: アップロード

en: help page
ja: ヘルプページ

en: Upload file
ja: ファイルのアップロード

en: Read only
ja: 表示のみ

en: Synchronize
ja: 同期
