OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: disabled
pl: wyłączone

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: help page
pl: strona pomocy

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Read only
pl: Tylko do odczytu

en: Synchronize
pl: Synchronizuj
