OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: enabled
ru: включено

en: Register
ru: Регистрация

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: disabled
ru: отключено

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Reset
ru: Сбросить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Upload
ru: Закачать

en: help page
ru: странице справки

en: Upload file
ru: Загрузить файл

en: Read only
ru: Только чтение

en: Synchronize
ru: Синхронизация
