OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: Register
sv: Registrera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Reset
sv: Återställ

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Upload
sv: Ladda upp

en: help page
sv: hjälpsida

en: Upload file
sv: Ladda upp fil

en: Read only
sv: Endast läsa

en: Synchronize
sv: Synkronisera
