OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: enabled
tr: etkin

en: Register
tr: Kaydol

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: disabled
tr: etkin değil

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Reset
tr: Sıfırla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Upload
tr: Yükle

en: help page
tr: yardım sayfası

en: File type
tr: Dosya türü

en: Upload file
tr: Dosya yükle

en: Read only
tr: Sadece okunur

en: Synchronize
tr: Eşitle
