OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔
