OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc2) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: enabled
af: geaktiveer

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Upload
af: Oplaai

en: Read only
af: Slegs lees
