OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Read only
am: ንባብ ብቻ
