OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: enabled
be: уключана

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: disabled
be: адключана

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Upload
be: Загрузіць

en: Read only
be: Толькі чытанне
