OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Read only
bo: ལྟ་ཀློག་ཁོ་ན
