OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Upload
eu: Igo

en: help page
eu: argibide orria

en: Read only
eu: Irakurtzeko soilik
