OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Read only
kn: ಓದಲು ಮಾತ್ರ

en: Synchronize
kn: ಮೇಳೈಸು
