OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Register
mr: नोंदणी

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Upload
mr: अपलोड

en: Read only
mr: फक्त वाचण्यासाठीच
