OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: enabled
nn: aktivert

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Upload
nn: Last opp

en: Read only
nn: Berre les
