OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: enabled
oc: activat

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: disabled
oc: desactivat

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr

en: Read only
oc: Lectura unicament
