OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: disabled
ast: desactiváu

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Upload
ast: Xubir
