OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: disabled
az: söndürülüb

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Upload
az: Yükləmə

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın
