OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Upload
bn: আপলোড
