OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Read only
bs: Samo čitanje (read only)
