OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Upload
ca: Puja

en: help page
ca: pàgina d'ajuda

en: File type
ca: Tipus de fitxer

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Read only
ca: De només lectura

en: Synchronize
ca: Sincronitza
