OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: disabled
cy: analluog

en: Disable
cy: Analluogi

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Read only
cy: Darllen yn unig
