OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Upload
el: Αποστολή

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου

en: Read only
el: Μόνο για ανάγνωση

en: Synchronize
el: Συγχρονισμός
