OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: enabled
fi: käytössä

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Upload
fi: Siirrä

en: help page
fi: ohjesivu

en: Upload file
fi: Palvelimelle ladattava tiedosto

en: Read only
fi: Vain luku

en: Synchronize
fi: Synkronoi
