OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: enabled
it: attivato

en: Register
it: Registrati

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: disabled
it: disattivato

en: Disable
it: Disattiva

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Reset
it: Ripristina

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Upload
it: Carica

en: Upload file
it: Caricamento del file

en: Read only
it: Sola lettura

en: Synchronize
it: Sincronizzazione
