OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Read only
ka: მხოლოდ წაკითხვა
