OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: disabled
km: បាន​បិទ

en: Disable
km: បិទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Read only
km: បាន​តែ​អាន
