OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: disabled
lt: išjungtas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Upload
lt: Įkelti

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Read only
lt: Galima tik skaityti
