OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်
