OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Upload
ps: پورته کول
