OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Read only
sq: Vetëm lexim
