OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: enabled
uk: увімкнено

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: disabled
uk: вимкнено

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Upload
uk: Викласти

en: help page
uk: сторінка довідки

en: File type
uk: Тип файла

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Read only
uk: Тільки для читання

en: Synchronize
uk: Синхронізація
