OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: enabled
bg: включено

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: disabled
bg: деактивиран

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Upload
bg: Трансфер

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Read only
bg: Само четене
