OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: enabled
da: aktiveret

en: Register
da: Opret konto

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: disabled
da: deaktiveret

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Reset
da: Gendan

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: help page
da: hjælpeside

en: File type
da: Filtype

en: Upload file
da: Upload fil

en: Read only
da: Læse

en: Synchronize
da: Synkronisér
