OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Read only
dz: ལྷག་ནི་ཙམ།
