OG Drive, integrate Google drive SDK with OG (7.x-1.0-rc5) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: enabled
es: activado

en: Register
es: Registro

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Organic groups
es: Grupos Orgánicos

en: disabled
es: desactivado

en: Disable
es: Desactivar

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Reset
es: Restablecer

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Upload
es: Subir al servidor

en: help page
es: página de ayuda

en: File type
es: Tipo de archivo

en: Upload file
es: Subir archivo

en: Read only
es: Sólo lectura

en: Synchronize
es: Sincronizar
